smart-komp serwis komputerowy grudziądz

EVENTS

W ofercie wynajem podświetlanego napisu LOVE.

Wysokość każdej z liter to 120cm, szerokość ok. 80cm.

Napis po rozstawieniu może tworzyć całość na ponad 4,5m.

Każda z liter zasilana osobno.

W cenie wynajmu jest również listwa zasilająca o długości 5m aby ułatwić podłączenie całości.

 

Napis LOVE to idealny dodatek na wesela, poprawiny, sesje zdjęciowe, oświadczyny, rocznice, walentynki czy inne okoliczności.

Napis LOVE to niesamowity efekt, idealny dodatek do sali weselnej ale przede wszystkim wyjątkowy element sesji zdjęciowej.

 

Cena wynajmu na wesele to 250zł.Cena wynajmu na wesele + poprawiny 300zł.

 

Cena obejmuje dostarczenie napisu na salę, rozstawienie i podłączenie oraz odbiór na drugi dzień.

Transport na terenie Grudziądza w cenie.

Transport poza Grudziądz do indywidualnego ustalenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług eventowych.

W ofercie wynajem profesjonalnej fotobudki RETRO P4F do samodzielnego robienia zdjęć z natychmiastowym wydrukiem.Niepowtarzalny wygląd i charakter tej drewnianej fotobudki to nowa jakość na eventach.Fotobudka to gwarancja niezapomnianej zabawy na weselu, imprezie firmowej czy urodzinach.Jak to działa?1. Dobieracie rekwizyty, gadżety i tabliczki.2. Pozujecie przed fotobudką i klikacie START :)3. Fotobudka wykona serię trzech ujęć.4. Po kilku sekundach otrzymujecie wywołane zdjęcia.5. Każdy z Was może otrzymać swoją kopię- taka pamiątka jest bezcenna :)KAŻDY Z PAKIETÓW ZAWIERA:-wynajem fotobudki RETRO-wypożyczenie zestawu gadżetów imprezowych-nielimitowaną ilość wydruków-format zdjęć 5×15cm lub 10×15cm-personalizację wydruków (tekst, logo, grafika)-tła do wyboru-szybki instruktaż z obsługiPAKIETY:1h- 399zł2h- 499zł3h- 599zł4h- 699złDojazd do 30km od Grudziądza gratis.